Güvercintepe Mahallesi Lastikçi

Güvercintepe Mobil Lastikçi

Güvercintepe Mahallesi Lastikçi 0506 750 87 84

Güvercintepe Mahallesi Lastikçi, 24 saat lastik tamir ediyoruz. Başakşehir’de lastik yardımı 0506 750 87 84 numaralı telefon ile hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Hizmet ağımız her gün biraz daha ilerlemekte ve gelişmektedir.


Güvercintepe Mahallesi  Lastikçi her bölgede hizmetinizdedir.

İstanbul Bahçeşehir 24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Bahçeşehir’in her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. Güvercintepe Mahallesi Lastikçi ile 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Bahçeşehir’deki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Maduriyetiniz yok olur ve siz yolunuza devam edersiniz.


Güvercintepe Mahallesi  Lastikçi aradığınızda yolda kalmazsınız.

Bahçeşehir’de Lastikçi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilçemiz Bahçeşehir’de lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. 
Bahçeşehir’de oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Bahçeşehir Güvercintepe Mahallesi 7/24 Lastikçi ile en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz.

İşte hiç merak etmeyin 
Güvercintepe Mahallesi  Lastikçi 0506 750 87 84 arayın HAYDİ!

Sürücülerin en yakın Bahçeşehir Lastikçi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ve gecesi ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Huzur dolu ilçemiz Bahçeşehir’in yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Bahçeşehir Güvercintepe Mahallesi Lastikçi, Bahçeşehir Güvercintepe Mahallesi Oto Lastik Tamiri, 
Bahçeşehir Güvercintepe Mahallesi Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

*Bahçeşehir Güvercintepe Mahallesi VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

İRTİBAT: BURCU ERSUN

tel: 0506 750 87 84

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR


Bahçeşehir Güvercintepe Mahallesi Lastikçi, Bahçeşehir Güvercintepe Mahallesi Acil Lastik Tamiri, Bahçeşehir Güvercintepe Mahallesi Acil Lastikçi, Bahçeşehir Güvercintepe Mahallesi Mobil Lastik Tamiri.

LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 100 TL’den büyük kamyon grubu araçlar için 250 TL’den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafeye göre fiyatlandırma değişir. ALOLASTİKÇİ